FARMİNG SİMULATOR 20 Para Hileli Apk İndir


FARMİNG SİMULATOR 20 Para Hileli Apk İndir Farming Simulator 20 v0.0.0.62 PARA HİLELİ APK, çiftlik yönetim, işletme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını GIANTS Software firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz kasaba içinde çiftliğiniz kurmak, işletmek ve para kazanmaktır. Farming Simulator 20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz aracı satın alabilir, çiftliğiniz de tüm işleri kolayca yapabilirsiniz. Geniş oyun alanı, ekilmesi – hasat edilmesi gereken tarlalar, tamamı gerçek markalarda – modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Farming Simulator 20 v0.0.0.62 sürümünde John Deere 9620 RX tractor başta olmak üzere yeni araçlar eklenmiştir. John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr gibi markalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farming Simulator 20 Play Store’da 40.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.FARMİNG SİMULATOR 20 Para Hileli Apk BİLGİLENDİRME
 

 

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 üstü ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemciye, 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz. Telefonunuzun – tabletinizin işlemcisi uygun değilse Android 7-8-9 olması bir şey ifade etmiyor APK kurulmaz. Her şey uygun ancak genede kurulmuyorsa cihazınızı değiştirin veya yapımcı firmaya yazın, çözüm sunabileceğim bir problem değildir.


Hile hakkında : Oyun içindeki araçların satın alım fiyatları “0” sıfırdır.


 

FARMİNG SİMULATOR 20 Para Hileli Apk İndirme Linkleri

 

FARMİNG SİMULATOR 20 Para Hileli Apk İndir

 

Tıkla İndirBilgilendirme

Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

  

Yorumlar