KİNGDOM TWO CROWNS Torrentle İndir

 

 

 

KİNGDOM TWO CROWNS Torrentle İndir

 

KİNGDOM TWO CROWNS Torrentle İndir 

Ödüllü Kingdom serisinde oyuncular krallığını sıfırdan kurmaya çalışan hükümdar rolünü üstleniyordu. Dünyanın dört bir yanından yüz binlerce oyuncu keşfe çıkıp sadık yurttaşlar topluyor ve bitmek bilmeyen Haris tehdidine karşı her gece topraklarını savunuyordu. Üstelik tüm bunları tek başına yapmak zorundalardı, zira Kingdom’da hiçbir şey uzun sürmez, ta ki bu oyuna dek. Meşhur serinin yeni oyunu Kingdom Two Crowns, zorlu mikro strateji deneyimi üzerine kuruludur. Yepyeni hikaye modunda hükümdarların, Harisleri tamamen mağlup etmenin yolunu bulana dek krallığını ayakta tutması gerekiyor. Yeni birlik türleri için asker toplayıp ileri teknolojiler geliştirerek savunmanızı güçlendirin. Derinlerde saklı sırları açığa çıkarmak ve farklı binek hayvanları bulmak için yeni topraklarda keşfe çıkın. Hikâyede ilerlerken krallığınızı baştan sona yeniden ziyaret edip canlandırın. Krallığınıza tek başınıza hükmetmek zorunda değilsiniz! Tamamen Kingdom Two Crowns’a özgü yeni iki kişilik oyun deneyimi sayesinde hükümdarlar artık klasik tek kişilik deneyimi seçmek yerine bir arkadaşının yardımını isteyebiliyor. Bu sayede oyunu arkadaşınızla birlikte yerel ağ üzerinden veya çevrimiçi şekilde oynayabilir ve iki kişilik modda istediğiniz anda giriş-çıkış yapabilirsiniz.
 

KİNGDOM TWO CROWNS BİLGİLENDİRME


İndirme Türü : TORRENT

Sürüm : PLAZA

Boyut : 982 MB

Çıkış Tarihi : 11 Ara 2018


KİNGDOM TWO CROWNS Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel 4th Gen Dual Core 2.0Ghz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Nvida GTX Series 8

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: The game can likely run on lower rated hardware, but we can’t guarantee the performance or provide support.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel 7th Gen

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX Series 10

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: This recommended is based on what many of us tested the game on while in development. We’re confident it supports a smooth experience.

 
 


Not : Tıkla İndir yazısına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekran da 5 saniye bekleyiniz daha sonra sağ üst köşe de Reklamı Geç yazan yere tıklayınız. 

KİNGDOM TWO CROWNS Torrentle İndirme Linkleri

 

KİNGDOM TWO CROWNS Torrentle İndir

 

Tıkla İndir

  

Yorumlar